خرید تک تخمه الماس

اصطلاح تک تخمه به الماسی اطلاق می­شود که به صورتی تکی بروی یک پایه طلا بدون هیچ سنگ دیگری قرار می­گیرد و برش الماس آن­ها می­تواند به صورت­­‌های مختلف از جمله الماس برلیان باشد. این نوع از حلقه‌ها امروزه از پرطرفدارترین انگشترها هستند. الماس‌های تک تخمه می تواند حلقه، گردنبند، گوشواره و یا حتی زیورآلات مردانه باشد. آن‌ها نشان از برخی از مهم‌ترین مناسبت‌های زندگی یک فرد، مانند ازدواج، سالگرد، و برجسته‌ترین آنها، پیشنهاد نامزدی  و یا خواستگاری را رقم می­زنند. زیبایی آن­ها در این است که سنگ در مرکز توجه قرار دارد و هیچ سنگ دیگری نیست که از برش، شکل و زیبایی آن بکاهد.

گران‌ترین تراش الماس تک نخمه، برلیانت گرد است، زیرا بیشترین مقدار سنگ - به طور متوسط حدود 60٪ - را در طول فرآیند برش هدر می‌دهد. بدیهی است قیمت بالای انگشترهای تک تخمه به علت این است که یک الماس بزرگ وزن بیشتری نسبت به سایر الماس های کوچک دارد و یک سنگ قیمتی بزرگ از بسیاری از الماس های کوچک گران تر است.

همانطور که میدانید، گالری جواهر کوه نور این امکان را دارد که طرح مورد نظر شما را به جواهری فاخر تبدیل نماید. بنابراین شما با در نظر گرفتن این فاکتور میتوانید علاوه طرح انحصاری ویژگی هایی چون: رنگ الماس، پاکی، وزن و ... را مشخص نمایید. جهت خرید الماس تک تخمه می توانید تمامی فاکتور های مورد نیاز را در فیلد مختص به خود، مشخص کنید و در نهایت روی دکمه ثبت را کلیک کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند.

روش محاسبه تک تخمه